7 روز ضمانت بازگشت کالا
 
مواردی که شامل ضمانت می باشند:

مغایرت کالای دریافتی با کالای خریداری شده از سایت
هنگام تحویل کالا، قبل از بازکردن بسته، اطلاعات درج شده روی بسته را با درخواست خود مطابقت داده تا مغایرت نداشته باشد. درصورت وجود مغایرت در مواردی از قبیل: مدل، رنگ،  گارانتی درج شده در سفارش، از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و کمتر از 24 ساعت مشکل پیش آمده را با همکاران خدمات پس از فروش ویکپو در میان بگذارید.

کالا عیب یا ایراد فنی داشته باشد
چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی، مشخص گردید کالا دارای معایبی میباشد لطفا ظرف مدت کمتر از 24 ساعت از زمان تحویل، با همکاران ما  تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهید تا مشکل شما  بررسی شود و پس از تایید، هماهنگی های لازم جهت عودت کالا به ویکپو صورت گیرد. بخش خدمات پس از فروش ویکپو کالای شما را بررسی خواهند کرد و در صورتیکه مشکل، به عهده ی ما باشد با شما برای ارسال مجدد کالا در صورت وجود و یا به درخواست خود شما کالای مشابه تماس خواهند گرفت. امکان درخواست هزینه کالا نیز وجود دارد به این شرح که پس از دریافت کالای مشکل دار توسط ویکپو، همکاران ما نهایتا تا 3 تا 6 روز کاری پول را به حساب شما عودت خواهند داد. در این شرایط هزینه های جا به جایی کالا به عهده ی ما می باشد.
در صورتیکه مشکل به وجود آمده بر اثر استفاده نادرست مشتری باشد ویکپو هیچ گونه مسئولیتی برعهده نمی گیرد و همان کالا مجددا ارسال خواهد شد.
 

انصراف از خرید
 انصراف از خرید به کالایی تعلق می گیرد که بسته بندی اولیه آن باز نشده باشد.
اگر مشتری پس از ثبت خرید، از خرید خود منصرف شد می تواند به واحد پشتیبانی با شماره ی 02537746679  تماس بگیرد پشتیبانی از ساعت 8 صبح تا 6 بعدازظهر آماده پاسخگویی به شما می باشد. اگر کالا هنوز برای شما ارسال نشده باشد سفارش شما کنسل می شود و اگر هزینه سفارش را پرداخت کرده باشید  هزینه 3 تا 6 روز کاری به حساب شما برگردانده خواهد شد .اگر پس از ارسال کالا از خرید منصرف شدید بسته بندی اولیه کالا را  باز نکنید و بعد از هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش آن را ارسال کنید  در این مورد هزینه ارسال کالا به عهده مشتری می باشد. 

کیفیت محصول
نارضایتی مشتری از کیفیت محصول خریداری شده و تفاوت با مشخصات درج شده در سایت

شرایط بازگشت کالا
1. تگ ها و برچسب های محصول باز نشده باشد
2.محصول مطابق شرایط اولیه (تحویل کالا) باشد
3.محصول و ملحقات آن کاملا مرجوع شود
4. محصول آسیب ندیده باشد